"" arama sonuçları

Komşular

1.Sezon 25.Bölüm

Yavuz’dan öğrendiği soyguna dair ayrıntılar Deniz’in kafasını çok karıştırmıştır. Acaba Demir’i haksız yere mi yargılamıştır?
Nazlı’yla Yavuz arasındaki rest...

Yavuz’dan öğrendiği soyguna dair ayrıntılar Deniz’in kafasını çok karıştırmıştır. Acaba Demir’i haksız yere mi yargılamıştır?
Nazlı’yla Yavuz arasındaki restoran konulu gerginlik tırmanır. Yavuz Nazlı’yı “koca sözü” dinlememekle, evini ihmal etmekle suçlar. Deniz’in Demir konusunda yelkenleri indirmeye başladığını fark eden Simge tekrar yakınlaşmalarını önlemek için ortalığı karıştırmaya çalışır.
Güçlü, Osman, Önder ve Canan arasında giderek bir aile sıcaklığına bürünen ilişkiler Suzan’ı gerer. Ersin ve Ekin Beliz için kavgaya tutuşur. Demir artık Ersin’den kurtulmaları gerektiğine emindir. Çözüm şansı sürpriz bir şekilde gelecektir.
Deniz soyguna dair soru işaretlerini gidermek için otel güvenliğiyle konuşmaya gider. Haldun’un güvenlik tedbirlerini arttırmaması nedeniyle şüphelere kapılan Seza’yla yolları kesişir. Soygunu Demir’in yaptığını anlayan Seza’yı büyük bir şok daha beklemektedir…

Oyuncular :
Gizem Altunay, Mustafa Barış Koçkar, Arda Esen, Sema Şimşek, Zafer Esen Demircan, Serap Önder, Kaan Yalçın, Kevork Türker, Ali Oğuz Şenol, Fatma Öney, Elif Karagöz, Ali Çakalgöz, Ayberk Aladar, Merve Güran, Gönenç Öztopal, Derin İnce, Melih Akdemir, Alper Serge Erözer, Mehmet Uslu,
Kategoriler :
Günlük Dizi    Drama