"" arama sonuçları

İŞLEM REHBERİ

1- Reklamsız İzlemek İçin Nasıl Abone Olabilirim?

FOXplay’de sunulan içerikleri reklamsız izlemek için “Reklamsız İzle” butonuyla üyelik oluşturman ve abonelik kısmında belirtilen aylık tutarı ödemen gerekiyor. Bu işlemlerin gerçekleşebilmesi için karşılaşacağın her bir adımda yer alan “zorunlu” bilgi alanlarını doldurmalısın.

2- Nasıl Üyelik Oluştururum?

“Reklamsız İzle” butonuna tıklayarak, ad-soyad, e-mail ve gireceğin şifre ile FOXplay altyapısına üyelik yapabilirsin. “Reklamsız İzle” seçeneğinin hesabına tanımlanabilmesi için, üyelikten sonra karşılaştığın ödeme adımlarının ve ödeme işleminin gerçekleşmiş olması gerekir.

3- Abonelik Ödeme İşlemi Nasıl Yapılır?

Üyelik Oluşturma veya Üye Girişi tamamlandıktan sonra, karşına çıkan Kredi Kartı veya Mobil Ödeme seçeneklerinden birini seçerek ödeme işlemini gerçekleştirebilirsin.

4- Reklamsız giriş yapabilirim?

“Reklamsız İzle” butonuna tıkladıktan sonra, karşına çıkan Üye Girişi ekranında yer alan bilgileri girerek hesabına erişebilirsin. Ödeme işlemin o ay için yapılmışsa, FOXplay içeriklerini reklamsız olarak izleyebilirsin. Üye Girişi için şifreni hatırlamıyorsan, “şifremi unuttum” seçeneğini tıklayarak yeni bir şifre oluşturup hesabına erişebilirsin.

5- Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası’na nasıl ulaşabilirim?

FOXplay’in kullanım koşullarına, gizlilik politikasına, çerez politikasına ana sayfanın altında yer alan Kurumsal bölümünden erişebilirsin. Üye Girişi’ni gerçekleştirdikten sonra Ödeme Adımı öncesinde kullanıcı onayına sunulan ön bilgilendirme formuna ve mesafeli satış sözleşmesine linklerden ulaşabilirsin.

Bilgilendirme:

Bu site sağlanan ücretli üyelik adımına ilişkin olarak doğabilecek uyuşmazlıklarda, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nca yasa gereği her yıl belirlenen-ilan edilen parasal sınırlar dâhilinde İl ve İlçe Tüketici Hakem Heyetleri, bu sınırları aşan durumlarda Tüketici Mahkemeleri görevli-yetkilidir. ALICI, bu çerçevede, kendisinin veya dilerse Satıcı'nın yerleşim yerindeki (ikametgahındaki) Hakem Heyetleri ve Tüketici Mahkemeleri'ne başvurabilir.